REDAKCJA O PORTALU KATALOG PRACA PUBLIKACJE WYDARZENIA WSPÓŁPRACA REKLAMA KONTAKT

Konkurs na PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTA S.P.Z.O.Z. Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku

kategoria:

numer referencyjny:

oferta:

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku ogłasza konkurs na stanowisko:

PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTA Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku

Wymagania niezbędne:

1. wykształcenie wyższe psychologiczne

2. doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata pracy

3. certyfikat poświadczający uzyskanie kwalifikacji zawodowych specjalisty psychoterapii albo w trakcie uzyskiwania certyfikatu

Ogólny zakres obowiązków i odpowiedzialności:

1. Przyjmowanie pacjenta do programu terapeutycznego

2. Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej

3. Prowadzenie psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz innych zajęć proponowanych w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych

4. Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i aktami wewnętrznymi,

5. Sporządzanie karty informacyjnej,

6. Konsultowanie pacjentów innych oddziałów w zakresie diagnostyki i pomocy psychologicznej

7. Konsultowanie  i prowadzenie pacjentów w ramach Oddziału.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem,

2. życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej,

3. oświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne lub za umyślne przestępstwo skarbowe,

4. oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, 5. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe,

6. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru i zatrudnienia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922), wraz z czytelnym podpisem.

Dodatkowe informacje:
1. praca w pełnym wymiarze czasu pracy,

2. miejsce pracy – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Otwocku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie  w terminie do dnia 12 lipca roku do godziny 12:00 opatrzonej dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTA Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku”, pod adresem: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Otwocku ul. Bolesława Prusa 1/3, 05-400 Otwock lub przesłać pocztą. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu, a nie nadania, oferty złożone po terminie odsyłane są do nadawcy O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych do pracy zostaną zniszczone komisyjnie w ciągu 30 dni od zakończenia naboru.   Szczegółowych informacji można uzyskać: tel. 22 779 46 71 w dniach: od poniedziałku do piątku w godzinach od  7.45 do 15.20, ul. Bolesława Prusa 1/3, 05-400 Otwock;

Zatwierdzam:

Dyrektor

/-/ Dariusz Kołodziejczyk

SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku

ZałącznikRozmiar
psycholog_OLZN_ogłoszenie.pdf369.45 KB

© 2006-2009 Portal Psycholodzy.pl & tworzenie stron www mornel.com | chirurgia plastyczna | Logowanie | Polityka prywatności
  • Michael jordan shoes for sale
  • wholesale jerseys
  • cheap jordan shoes
  • jordans shoes
  • cheap jordans for sale
  • wholesale jordans shoes
  • whoelsale nhl jerseys
  • Cheap basketball shoes
  • cheap nike thea
  • cheap nfl jerseys
  • Wholesale cheap mlb jerseys
  • cheap stitched nfl jerseys
  • cheap nfl jerseys from china
  • buy cheap mlb jerseys
  • cheapest nfl jerseys
  • cheap jerseys from china
  • nhl jerseys wholesale
  • wholesale mlb jerseys from china